GoT- Ravens of Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DA SE PREBROJIMO

+2
child of duckness
Pohovani feniks
6 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

DA SE PREBROJIMO - Page 2 Empty Re: DA SE PREBROJIMO

Post by HouseLannister Sun Oct 22, 2017 8:45 pm

Beograd Very Happy

Mogao bi sajt da se malo vise reklamira pred novu (poslednju) sezonu da nas bude mnogo vise.

Neko je vec pomenuo, ovakvo neko okupljanje je kul.. Mozda bi bilo teze izvodljivo da bude bas za svaku epizodu Very Happy
HouseLannister
HouseLannister

Posts : 26
Join date : 2017-08-21
Location : King's Landing

Back to top Go down

DA SE PREBROJIMO - Page 2 Empty Re: DA SE PREBROJIMO

Post by RobStark Mon Oct 23, 2017 8:01 pm

HouseLannister wrote:Beograd Very Happy

Mogao bi sajt da se malo vise reklamira pred novu (poslednju) sezonu da nas bude mnogo vise.

Neko je vec pomenuo, ovakvo neko okupljanje je kul.. Mozda bi bilo teze izvodljivo da bude bas za svaku epizodu Very Happy
De ste moji Beogradjani,mamicu Vam Lanistersku! Very Happy .Slazem se,mislim da je red za jedno generalno okupljanje do kraja godine.Ako se baza prosiri i ljudi se zgotive,onda bi mogli da organizujemo i zajednicka gledanja,samo se nadam da necemo cekati 2 godine na poslednju sezonu Very Happy
RobStark
RobStark

Posts : 14
Join date : 2017-09-03
Location : Belgrade

Back to top Go down

DA SE PREBROJIMO - Page 2 Empty Re: DA SE PREBROJIMO

Post by HouseLannister Mon Oct 23, 2017 9:49 pm

RobStark wrote:
HouseLannister wrote:Beograd Very Happy

Mogao bi sajt da se malo vise reklamira pred novu (poslednju) sezonu da nas bude mnogo vise.

Neko je vec pomenuo, ovakvo neko okupljanje je kul.. Mozda bi bilo teze izvodljivo da bude bas za svaku epizodu Very Happy
De ste moji Beogradjani,mamicu Vam Lanistersku! Very Happy .Slazem se,mislim da je red za jedno generalno okupljanje do kraja godine.Ako se baza prosiri i ljudi se zgotive,onda bi mogli da organizujemo i zajednicka gledanja,samo se nadam da necemo cekati 2 godine na poslednju sezonu Very Happy

Tu smo, branim svoju kucu jedini izgleda ovde Very Happy
Ma pocinje sledece godine Laughing
HouseLannister
HouseLannister

Posts : 26
Join date : 2017-08-21
Location : King's Landing

Back to top Go down

DA SE PREBROJIMO - Page 2 Empty Re: DA SE PREBROJIMO

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum