GoT- Ravens of Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

+15
Lightning Lord
Reloaded
Thoros of Myr
blackFyre
Sivi crv
jicpa of jurma
BalerionTheBlackDread
North remembers!
Fazlija
spoiler guy
Ser Gerold Dayne-Darkstar
Deron
RoslinFookinTullyExFrey
Ser Duncan the Tall
child of duckness
19 posters

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by Pohovani feniks Wed Aug 16, 2017 11:22 pm

Ser Gerold Dayne-Darkstar wrote:
Pohovani feniks wrote:Pa ce da se usine. Very Happy

Dosta se savijala u prošlosti, ako me razumeš, hehe.
Malo crnog humora. Very Happy
Iskreno, meni je nje bilo uzasno zao tada.
Drago mi je da ju je makar Tirion maksimalno ispostovao.
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by Ser Gerold Dayne-Darkstar Wed Aug 16, 2017 11:48 pm

Zaista, pored tolikog razvijanja njenog lika od male plačljivice do spletkaroša kog je podučavao Maloprstić smatram da je silovanje bilo nepotrebno i degradirajuče zbog toliko sezona gorepomenutog razvijanja lika, a eto da ne pominjem koliko ljudi taj čin nalazi degutantnim.
I da, Sansa iz knjiga > Sansa iz serije
Ser Gerold Dayne-Darkstar
Ser Gerold Dayne-Darkstar

Posts : 9
Join date : 2017-08-16

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by North remembers! Wed Aug 16, 2017 11:54 pm

Jel nagadjanje ili je neko gledao spoilere pa se zna da Lfinger gine iducu epizodu? Meni jedan od iritantnijih likova, zajedno s Varisom...
North remembers!
North remembers!

Posts : 4
Join date : 2017-08-16

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by Pohovani feniks Wed Aug 16, 2017 11:58 pm

North remembers! wrote:Jel nagadjanje ili je neko gledao spoilere pa se zna da Lfinger gine iducu epizodu? Meni jedan od iritantnijih likova, zajedno s Varisom...
Nagadjanje. Svi bismo voleli da neko smakne LF. 
Ovo su sve vise pretpostavke, jer on vise nema skoro nikakvu ulogu u seriji, i polako postaje suvisan za dogadjaje koji dolaze.
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by Ser Gerold Dayne-Darkstar Thu Aug 17, 2017 12:02 am

[You must be registered and logged in to see this link.]
Čisto da proverim, da li na ovom "thread"-u mogu da spojlujem stvari koje mislim da će se desiti ili znam da će se zasigurno desiti ili postoji poseban thread?
Ser Gerold Dayne-Darkstar
Ser Gerold Dayne-Darkstar

Posts : 9
Join date : 2017-08-16

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by BalerionTheBlackDread Thu Aug 17, 2017 12:04 am

spoiler alert!
:
BalerionTheBlackDread
BalerionTheBlackDread

Posts : 3
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by Pohovani feniks Thu Aug 17, 2017 12:11 am

Off topic

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sakrio sam spojlere za epizodu 7.

Opcija za sakrivanje spojlera je ona sa sveskicom i zutim trouglom sa znakom uzvika. Samo selektujes deo koji zelis i pritisnes na tu opciju. Mozes, ako hoces, da stavis i naslov spojlera, ako ne samo kliknes "ok".
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by Pohovani feniks Thu Aug 17, 2017 12:14 am

Ser Gerold Dayne-Darkstar wrote:[You must be registered and logged in to see this link.]
Čisto da proverim, da li na ovom "thread"-u mogu da spojlujem stvari koje mislim da će se desiti ili znam da će se zasigurno desiti ili postoji poseban thread?
Zavisi kada ce se desiti Very Happy
Za teorije imas posebnu temu "Teorije i fan fiction", a za epizodu 7 mozes u opstoj temi, ali molim te koristi opciju spoiler.
Isto vazi ako mislis i na sledecu sezonu.
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by BalerionTheBlackDread Thu Aug 17, 2017 12:27 am

Pohovani feniks wrote:Off topic

[You must be registered and logged in to see this link.]

Sakrio sam spojlere za epizodu 7.

Opcija za sakrivanje spojlera je ona sa sveskicom i zutim trouglom sa znakom uzvika. Samo selektujes deo koji zelis i pritisnes na tu opciju. Mozes, ako hoces, da stavis i naslov spojlera, ako ne samo kliknes "ok".

Hvala, nekako sam se uspela snaci. Very Happy
BalerionTheBlackDread
BalerionTheBlackDread

Posts : 3
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by Ser Gerold Dayne-Darkstar Thu Aug 17, 2017 1:08 am

U duhu srpske kinematografije (Sekula, treća sreča) i osvrt na procurelu epizodu! Very Happy[You must be registered and logged in to see this link.]
Ser Gerold Dayne-Darkstar
Ser Gerold Dayne-Darkstar

Posts : 9
Join date : 2017-08-16

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by jicpa of jurma Thu Aug 17, 2017 2:34 am

dajte braco ne bi ih porazili vojska vejla i severnjaci, setite se kako je bilo kad su se divljani evakuisali (divljani isto od kojih se celom kraljevstvu tresle gace sa sve dzinovima i tenijcima pocepani kao stare gace) to sto su ovde bila petorica starih kajli od zlog oca i jos gore majke i sto su toliko preziveli ne znaci da bi toliko izdrzalo ni 100 obicnih vojnika, bar ja tako kapiram, oni tenijci i dzinovi su padali kao nista. sto se tice arje nije mi toliko iritantna zato sto licno malo sansa mi ide na zivac. btw bas ne bi bilo fora da budu deneris i snezni nesto zajedno da serija pocne i zavrsi se nekim incestom Very Happy. e sad sto se zmajceka tice bice gusto. epizoda full nema sta, bas me blamcina pored toliko krs serija da za ovu epizodu gde je dosta se stvari odigralo da kazem da je samo solidna.
jicpa of jurma
jicpa of jurma

Posts : 6
Join date : 2017-08-17
Age : 33

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by child of duckness Thu Aug 17, 2017 7:36 am

Fazlija wrote:Jako dobra epizoda, pojedini dijalozi su mi se jako svideli, nisam imao problema sa Aryom, njoj je porodica sve sto ima i s godinama se i ona dosta promenila te postala okrutna, spoznaja da je sestra izdala porodicu je jako porazavajuca
Istina, spoznaja jeste poražavajuća ali sa inteligencijom koju je Arja do sada pokazala je malo previše kriviti jednu preplašenu devojčicu što se nije suprotstavila Lanisterima. Šta, suprotstavio se bez ikakvog plana i Ned, i Ketlin, i Rob i niko od njih nije preživeo, a sve odrasli i reklo bi se pametni ljudi. Ako nije sve predstava za LF, jako mi je licemerno sa Arjine strane bilo to što je zamerala sestri da je izdala svoju porodicu, kada je nju praktično bolelo uvo (naravno da nije, ali je tako izgledalo). U smislu, tokom čitavog svog puta od Bravosa do Freja i od Freja do onog malog sa pitama ona nijednom da pita ni za koga od svojih, nego ih odmah proglasila ili za mrtve ili beznadežne slučajeve. Nijednom se nije setila da uzme jednu od onih faca i ode kući da kokne Boltone, nego se još iščuđava "što bih išla tamo, kad su tamo Boltoni". Kad već toliko voli svoju porodicu i Vinterfel. Tu mi je malo rupa u plotu. A sa druge strane, ona poredi malu Mormont sa Sansom. Pa daj, mala Mormont je rasla u okruženju u kojem su žene odgajane na isti način kao i muškarci, nisu rasle pod staklenim zvonom, a u fakin Vinterfelu žene nisu ni prilazile luku i streli, Sansa još manje, koja je uvek u malom mozgu imala viziju sebe kao dame, i kraljice, i posle se neko čudi što je bila razmažena. Nego je sreća Arjina da joj je otac bio Ned, i što joj je dozvolio da bude svoja, inače bi ona ušivala one krpe pored vatre sa Sansom, i pitala ima li još. Mislim, da se mi razumemo, kada bih morala da biram, uvek bih izabrala Arju umesto Sanse, ali valja objektivno gledati na stvari.  Laughing


PS: Ja kada me neko napi*i što sam gledala pre vremena epizodu, podržavala sajber kriminal i "odmogla" HBO koji je tako vredno radio na epizodama Very Happy

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 20840999_10213176435356276_5809854382088707343_n
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by Ser Duncan the Tall Thu Aug 17, 2017 8:14 am

jicpa of jurma wrote:dajte braco ne bi ih porazili vojska vejla i severnjaci, setite se kako je bilo kad su se divljani evakuisali (divljani isto od kojih se celom kraljevstvu tresle gace sa sve dzinovima i tenijcima pocepani kao stare gace) to sto su ovde bila petorica starih kajli od zlog oca i jos gore majke i sto su toliko preziveli ne znaci da bi toliko izdrzalo ni 100 obicnih vojnika, bar ja tako kapiram, oni tenijci i dzinovi su padali kao nista. sto se tice arje nije mi toliko iritantna zato sto licno malo sansa mi ide na zivac. btw bas ne bi bilo fora da budu deneris i snezni nesto zajedno da serija pocne i zavrsi se nekim incestom Very Happy. e sad sto se zmajceka tice bice gusto. epizoda full nema sta, bas me blamcina pored toliko krs serija da za ovu epizodu gde je dosta se stvari odigralo da kazem da je samo solidna.

Kad su onako nadbrojani trebalo je da padnu u prvom napadu, realno, ali ono kako su oni izdrzavai... Stvarno je to lose odradjeno, kao da WW nisu nikakva prijetnja. Nije prosjecan vojnik nista gori od Dzona, Berika i Gendrija. Very Happy
Ser Duncan the Tall
Ser Duncan the Tall

Posts : 88
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by child of duckness Thu Aug 17, 2017 8:26 am

Ser Duncan the Tall wrote:
jicpa of jurma wrote:dajte braco ne bi ih porazili vojska vejla i severnjaci, setite se kako je bilo kad su se divljani evakuisali (divljani isto od kojih se celom kraljevstvu tresle gace sa sve dzinovima i tenijcima pocepani kao stare gace) to sto su ovde bila petorica starih kajli od zlog oca i jos gore majke i sto su toliko preziveli ne znaci da bi toliko izdrzalo ni 100 obicnih vojnika, bar ja tako kapiram, oni tenijci i dzinovi su padali kao nista. sto se tice arje nije mi toliko iritantna zato sto licno malo sansa mi ide na zivac. btw bas ne bi bilo fora da budu deneris i snezni nesto zajedno da serija pocne i zavrsi se nekim incestom Very Happy. e sad sto se zmajceka tice bice gusto. epizoda full nema sta, bas me blamcina pored toliko krs serija da za ovu epizodu gde je dosta se stvari odigralo da kazem da je samo solidna.

Kad su onako nadbrojani trebalo je da padnu u prvom napadu, realno, ali ono kako su oni izdrzavai... Stvarno je to lose odradjeno, kao da WW nisu nikakva prijetnja. Nije prosjecan vojnik nista gori od Dzona, Berika i Gendrija. Very Happy

Pa nisu se oni toliko dugo ni borili protiv WW, samo ono malo pre onog ledenog brega sa malom grupicom i nakon što su mrtvi skontali da mogu preko leda, ali se tačno videlo da Deni nije došla, pala bi im crna pogibija. Razz Razz Pa u tome možda i jeste fazon, da i nisu baš TOLIKA pretnja i da im je do sada na ruku išla brojnost, nedostatak pravog oružja protiv njih i efekat straha. Sa zmajevima i vojskom bi ih samo tako pobedili ili ako ne pobedili, barem bi im zadali dosta posla. Kontam da je upravo to da pokažu poenta ove epizode i iz tog razloga je izveden sav ovaj "ledeni zmaj" preokret, da bi mrtvi izjednačili snage sa živima, jer su zmajevi i dragonglass značajni pomak u korist živih, još ako se ceo Vesteros ujedini, uuu!
Ali NK koji je unapred znao da će se zmajevi pojaviti, pa je pripremio ona koplja! Shocked Shocked Shocked
U trenutku kada budem videla njega na bojnom polju, znaću da su stvari došle do tačke ključanja. Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by RoslinFookinTullyExFrey Thu Aug 17, 2017 8:34 am

child of duckness wrote:PS: Ja kada me neko napi*i što sam gledala pre vremena epizodu, podržavala sajber kriminal i "odmogla" HBO koji je tako vredno radio na epizodama Very Happy

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 20840999_10213176435356276_5809854382088707343_n

Realno dobro je i napisao lik. Ma smešni su mi ti hipsteri, prosipači pameti šta god da su... Brate šta ko da ne možeš odgledati epizodu još jednom kad izađe preko HBO ako si već pretpaćen na njih i tako ih podržati bez obzira što si odgledao leak. Ne znam znači namerno bi im ispojlovao celu epizodu da vidim da tako pišu po netu i prave se pametni, a dobro znaju da ima još 4 dana do izlaska na HBO i da je ogromna verovatnoća da ih neko može spoilovati u toku ovih dana preko bilo koje društvene mreže. Mislim ako ne očekuju da mogu biti spojlovani na fb, tw, yt onda ne znam šta drugo da im kažem osim da su dokazali da nisu baš nešto naročito pametni što bi Šešelj rekao Very Happy
RoslinFookinTullyExFrey
RoslinFookinTullyExFrey

Posts : 41
Join date : 2017-08-15
Location : Season 3

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by Deron Thu Aug 17, 2017 8:35 am

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 20891228_166687890545763_635032152_n
Deron
Deron

Posts : 21
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by Ser Duncan the Tall Thu Aug 17, 2017 8:43 am

child of duckness wrote:
Ser Duncan the Tall wrote:
jicpa of jurma wrote:dajte braco ne bi ih porazili vojska vejla i severnjaci, setite se kako je bilo kad su se divljani evakuisali (divljani isto od kojih se celom kraljevstvu tresle gace sa sve dzinovima i tenijcima pocepani kao stare gace) to sto su ovde bila petorica starih kajli od zlog oca i jos gore majke i sto su toliko preziveli ne znaci da bi toliko izdrzalo ni 100 obicnih vojnika, bar ja tako kapiram, oni tenijci i dzinovi su padali kao nista. sto se tice arje nije mi toliko iritantna zato sto licno malo sansa mi ide na zivac. btw bas ne bi bilo fora da budu deneris i snezni nesto zajedno da serija pocne i zavrsi se nekim incestom Very Happy. e sad sto se zmajceka tice bice gusto. epizoda full nema sta, bas me blamcina pored toliko krs serija da za ovu epizodu gde je dosta se stvari odigralo da kazem da je samo solidna.

Kad su onako nadbrojani trebalo je da padnu u prvom napadu, realno, ali ono kako su oni izdrzavai... Stvarno je to lose odradjeno, kao da WW nisu nikakva prijetnja. Nije prosjecan vojnik nista gori od Dzona, Berika i Gendrija. Very Happy

Pa nisu se oni toliko dugo ni borili protiv WW, samo ono malo pre onog ledenog brega sa malom grupicom i nakon što su mrtvi skontali da mogu preko leda, ali se tačno videlo da Deni nije došla, pala bi im crna pogibija. Razz Razz Pa u tome možda i jeste fazon, da i nisu baš TOLIKA pretnja i da im je do sada na ruku išla brojnost, nedostatak pravog oružja protiv njih i efekat straha. Sa zmajevima i vojskom bi ih samo tako pobedili ili ako ne pobedili, barem bi im zadali dosta posla. Kontam da je upravo to da pokažu poenta ove epizode i iz tog razloga je izveden sav ovaj "ledeni zmaj" preokret, da bi mrtvi izjednačili snage sa živima, jer su zmajevi i dragonglass značajni pomak u korist živih, još ako se ceo Vesteros ujedini, uuu!
Ali NK koji je unapred znao da će se zmajevi pojaviti, pa je pripremio ona koplja! Shocked Shocked Shocked
U trenutku kada budem videla njega na bojnom polju, znaću da su stvari došle do tačke ključanja. Very Happy

Pa sa obzirom kako su WW predstavljeni do sad, kako Jon juri po cijelom Westerosu po pomoc i govori da oni sami ne mogu nista, da ce sve da padne, kad pogledas pricu o Dugoj noci u kojoj Zadnji junak donosi pobjedu nakon godina mraka i poraza... Sve to pada u vodu jer odjednom oni lagano zaustavljaju hordu, Dzon ubija drugog WW... Da je tamo bilo 20.000 Sjverenjaka mogli su se probit do NK i onda da ga Dzon ubije, msm po to logici ove epizode, cak i Berik kaze da se zalete na njega i ako ih je ovako malo...
Ser Duncan the Tall
Ser Duncan the Tall

Posts : 88
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by Ser Duncan the Tall Thu Aug 17, 2017 8:45 am

RoslinFookinTullyExFrey wrote:
child of duckness wrote:PS: Ja kada me neko napi*i što sam gledala pre vremena epizodu, podržavala sajber kriminal i "odmogla" HBO koji je tako vredno radio na epizodama Very Happy

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 20840999_10213176435356276_5809854382088707343_n

Realno dobro je i napisao lik. Ma smešni su mi ti hipsteri, prosipači pameti šta god da su... Brate šta ko da ne možeš odgledati epizodu još jednom kad izađe preko HBO ako si već pretpaćen na njih i tako ih podržati bez obzira što si odgledao leak. Ne znam znači namerno bi im ispojlovao celu epizodu da vidim da tako pišu po netu i prave se pametni, a dobro znaju da ima još 4 dana do izlaska na HBO i da je ogromna verovatnoća da ih neko može spoilovati u toku ovih dana preko bilo koje društvene mreže. Mislim ako ne očekuju da mogu biti spojlovani na fb, tw, yt onda ne znam šta drugo da im kažem osim da su dokazali da nisu baš nešto naročito pametni što bi Šešelj rekao Very Happy

Davno je svijet postao trend i politicka korektnost iznad svakog razuma i logike.
Ser Duncan the Tall
Ser Duncan the Tall

Posts : 88
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by child of duckness Thu Aug 17, 2017 8:47 am

Ser Duncan the Tall wrote:
RoslinFookinTullyExFrey wrote:
child of duckness wrote:PS: Ja kada me neko napi*i što sam gledala pre vremena epizodu, podržavala sajber kriminal i "odmogla" HBO koji je tako vredno radio na epizodama Very Happy

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 20840999_10213176435356276_5809854382088707343_n

Realno dobro je i napisao lik. Ma smešni su mi ti hipsteri, prosipači pameti šta god da su... Brate šta ko da ne možeš odgledati epizodu još jednom kad izađe preko HBO ako si već pretpaćen na njih i tako ih podržati bez obzira što si odgledao leak. Ne znam znači namerno bi im ispojlovao celu epizodu da vidim da tako pišu po netu i prave se pametni, a dobro znaju da ima još 4 dana do izlaska na HBO i da je ogromna verovatnoća da ih neko može spoilovati u toku ovih dana preko bilo koje društvene mreže. Mislim ako ne očekuju da mogu biti spojlovani na fb, tw, yt onda ne znam šta drugo da im kažem osim da su dokazali da nisu baš nešto naročito pametni što bi Šešelj rekao Very Happy

Davno je svijet postao trend i politicka korektnost iznad svakog razuma i logike.

Pa da! Ti ako imaš toliku moralnu posvećenost HBO-u, gledaj brate na HBO-u, svakako si mesečno pretplaćen, što znači da si ti svoj dug društvu već platio, gledao leak ne gledao. Svaka njima čast ako imaju toliku snagu volje da ne pogledaju, i još da se izoluju od svih društvenih mreža do nedelje, jbg ja sam loša i slaba osoba, sue me! Da je to stvarno to, ne bih ništa rekla, ali to je samo klasični pozeraj nivoa "jesam li ja jedini koji ne gleda GOT"  i anti-protivnost.
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by child of duckness Thu Aug 17, 2017 8:50 am

Ser Duncan the Tall wrote:
child of duckness wrote:
Ser Duncan the Tall wrote:
jicpa of jurma wrote:dajte braco ne bi ih porazili vojska vejla i severnjaci, setite se kako je bilo kad su se divljani evakuisali (divljani isto od kojih se celom kraljevstvu tresle gace sa sve dzinovima i tenijcima pocepani kao stare gace) to sto su ovde bila petorica starih kajli od zlog oca i jos gore majke i sto su toliko preziveli ne znaci da bi toliko izdrzalo ni 100 obicnih vojnika, bar ja tako kapiram, oni tenijci i dzinovi su padali kao nista. sto se tice arje nije mi toliko iritantna zato sto licno malo sansa mi ide na zivac. btw bas ne bi bilo fora da budu deneris i snezni nesto zajedno da serija pocne i zavrsi se nekim incestom Very Happy. e sad sto se zmajceka tice bice gusto. epizoda full nema sta, bas me blamcina pored toliko krs serija da za ovu epizodu gde je dosta se stvari odigralo da kazem da je samo solidna.

Kad su onako nadbrojani trebalo je da padnu u prvom napadu, realno, ali ono kako su oni izdrzavai... Stvarno je to lose odradjeno, kao da WW nisu nikakva prijetnja. Nije prosjecan vojnik nista gori od Dzona, Berika i Gendrija. Very Happy

Pa nisu se oni toliko dugo ni borili protiv WW, samo ono malo pre onog ledenog brega sa malom grupicom i nakon što su mrtvi skontali da mogu preko leda, ali se tačno videlo da Deni nije došla, pala bi im crna pogibija. Razz Razz Pa u tome možda i jeste fazon, da i nisu baš TOLIKA pretnja i da im je do sada na ruku išla brojnost, nedostatak pravog oružja protiv njih i efekat straha. Sa zmajevima i vojskom bi ih samo tako pobedili ili ako ne pobedili, barem bi im zadali dosta posla. Kontam da je upravo to da pokažu poenta ove epizode i iz tog razloga je izveden sav ovaj "ledeni zmaj" preokret, da bi mrtvi izjednačili snage sa živima, jer su zmajevi i dragonglass značajni pomak u korist živih, još ako se ceo Vesteros ujedini, uuu!
Ali NK koji je unapred znao da će se zmajevi pojaviti, pa je pripremio ona koplja! Shocked Shocked Shocked
U trenutku kada budem videla njega na bojnom polju, znaću da su stvari došle do tačke ključanja. Very Happy

Pa sa obzirom kako su WW predstavljeni do sad, kako Jon juri po cijelom Westerosu po pomoc i govori da oni sami ne mogu nista, da ce sve da padne, kad pogledas pricu o Dugoj noci u kojoj Zadnji junak donosi pobjedu nakon godina mraka i poraza... Sve to pada u vodu jer odjednom oni lagano zaustavljaju hordu, Dzon ubija drugog WW... Da je tamo bilo 20.000 Sjverenjaka mogli su se probit do NK i onda da ga Dzon ubije, msm po to logici ove epizode, cak i Berik kaze da se zalete na njega i ako ih je ovako malo...

Ima smisla to što pričaš. Samo je još falilo da neko od njih pokaže prstom na NK i njegovu vojsku i provali "Da se ja pitam, ja bih proterao autobus ovuda." Very Happy Very Happy Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by Ser Duncan the Tall Thu Aug 17, 2017 9:15 am

child of duckness wrote:

Ima smisla to što pričaš. Samo je još falilo da neko od njih pokaže prstom na NK i njegovu vojsku i provali "Da se ja pitam, ja bih proterao autobus ovuda." Very Happy Very Happy  Very Happy

E bukvalno to hahahah... Very Happy
Ser Duncan the Tall
Ser Duncan the Tall

Posts : 88
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by RoslinFookinTullyExFrey Thu Aug 17, 2017 9:20 am

Inače ovo su zemlje iz kojih je započeto širenje epizoda 7. sezone
Indija - leakovana 4. epizoda
Španija - leakovana 6. ali u low quality, a pre toga je neki lik strimovao uživo preko instagrama snimajući mobilnim pa sad svi sprdaju Špance zbog toga Very Happy
Švedska (HBO Nordic) - leakovana 6. u HD-u

P.S. Ako upišete na google images "complete failure" izaće vam španska zastava, a ako upišete "complete success" švedska Very Happy
6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 IzfPb4O


Last edited by RoslinFookinTullyExFrey on Thu Aug 17, 2017 9:41 am; edited 2 times in total
RoslinFookinTullyExFrey
RoslinFookinTullyExFrey

Posts : 41
Join date : 2017-08-15
Location : Season 3

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by child of duckness Thu Aug 17, 2017 9:39 am

Najbolje mi je kako se sprdaju sa Španijom..Very Happy

"Spain Spai Spa Sp S Sh Sha Sham Shame" i "Spain of Castamere". Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by RoslinFookinTullyExFrey Thu Aug 17, 2017 9:42 am

Da hahahahah baš ih ubijaju Very Happy
RoslinFookinTullyExFrey
RoslinFookinTullyExFrey

Posts : 41
Join date : 2017-08-15
Location : Season 3

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by child of duckness Thu Aug 17, 2017 10:45 am

Pohovani feniks wrote:Mogli su da porazbijaju led oko njih i cekaju Deneris Very Happy 
Brijen nije bas diplomata. Trebala je Sansa da posalje nekog drugog.


A neće valjda poslati LF? Very Happy Very Happy Mada i mogla je, možda bi ga kojom srećnom okolnošću dohvatio Wight. Very Happy
Sad ozbiljno, nema stvarno niko drugi, a ona kao njen sworn sword i jedina ne-Stark osoba u Vinterfelu kojoj veruje je još i najbolji izbor. A usput može da šmekne Džejmija par puta. Wink Kada bolje razmislim, Arji bi to bila super prilika da ako ništa makar iskoristi gužvu i otme nečiju facu i smakne Sersi, ali to ne bi bilo baš diplomatski, jer ipak ostaje Džejmi koji zbog toga možda ne bude dao vojsku. Razz Kakav bih ja bila scenarista, em bih završila sezonu za 2 epizode, em bi HBO bankrotirao zbog mene. Razz

E da, ona scena sa ujakom B. i Džonom mi je totalno nova  "Da li je Džek mogao da stane na dasku sa Rouz i tako preživi" dilema 21 veka. Very Happy Ali Džek nije imao hordu mrtvih da zadržava dok Rouz ne pobegne. Sad
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!  - Page 3 Empty Re: 6 epizoda SPOJLERČINA ALERT! NE ČITATI AKO NISTE POGLEDALI!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum