GoT- Ravens of Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

+4
child of duckness
Roland Olujni
Jon Snow
Pohovani feniks
8 posters

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Pohovani feniks Wed Aug 16, 2017 9:22 pm

Ser Duncan the Tall wrote:
Pohovani feniks wrote:A taj Dankan je ziveo u doba Megora II Targerijana ili tako nesto?

Maekar Targerijem je kralj nakon prve price ako se dobro sijecam.
Ja sam daaaaavno citao "Vitez sedam kraljevstava", ali nakon 20ak str. sam morao da vratim knjigu u biblioteku jer mi je trebala neka druga za faks.
Da li imaju te price negde online ili u pdf?
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Ser Duncan the Tall Wed Aug 16, 2017 9:26 pm

Ako nemas problem sa Engleskim Pirate Bay i udri Very Happy Ja tako citam vecinu toga posto da kupim na Srpskom prevelika je muka za nac a ako cu vec na Engleskom i citat na kompu onda stvarno ne bi placo.

Ja sam sad na polovini druge price od tri ukupno.
Ser Duncan the Tall
Ser Duncan the Tall

Posts : 88
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Pohovani feniks Wed Aug 16, 2017 9:31 pm

Nije problem engleski. 
Znas sta cu da uradim? 
Prvo idem da veceram Very Happy
Onda cu da pogledam sva dela GRRM i odaberem sta je povezano sa got svetom, odnosno ono sto bi moglo da mi se svidi. Ako budem imao pitanja necu se ustrucavati da ih ovde napisem. Very Happy
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Ser Duncan the Tall Wed Aug 16, 2017 9:39 pm

Prijatno Very Happy

Mozda je cak i bolje krenuti od The Hedge Knight (Dunk and Egg) posto su dosta krace, manje od 200. strana sve zajedno a nista losije od A Song of Ice and Fire sto se pisanja tice.
Ser Duncan the Tall
Ser Duncan the Tall

Posts : 88
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Pohovani feniks Wed Aug 16, 2017 10:07 pm

Hvala... Very Happy
Hvala ti i za informacije. 
Ako cemo da gledamo hronoloski onda prvo ide "World of Ice and Fire".
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Ser Duncan the Tall Thu Aug 17, 2017 8:17 am

Pohovani feniks wrote:Hvala... Very Happy
Hvala ti i za informacije. 
Ako cemo da gledamo hronoloski onda prvo ide "World of Ice and Fire".

Nema na cemu. Very Happy

Interesantno je pratit Westeros iz drugog ugla, to sto je Dunk vitez a ne neki visoki lord, putuje po cijelom kontinentu, prica sa obicnim "malim" ljudim.
Ser Duncan the Tall
Ser Duncan the Tall

Posts : 88
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Deron Thu Aug 17, 2017 8:21 am

Биће занимљиво кад изађе Ватра и крв.
Deron
Deron

Posts : 21
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Ser Duncan the Tall Thu Aug 17, 2017 8:46 am

Deron wrote:Биће занимљиво кад изађе Ватра и крв.

To je istorija o Targerijanima? Radije bi da se fokusira na Winds of Winter iskreno, sve ovo mi izgleda kao money grab. Mada sam cuo da ovo pise sa vise pisaca.
Ser Duncan the Tall
Ser Duncan the Tall

Posts : 88
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Deron Thu Aug 17, 2017 9:31 am

Да о њима, биће занимљиво да видимо Валирију пре пропасти.
Deron
Deron

Posts : 21
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Pohovani feniks Thu Aug 17, 2017 10:30 am

Nasao neke audio verzije Dunk and Egg prica na pb.
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by child of duckness Thu Aug 17, 2017 10:35 am

Ono što bih volela da Martin izda nakon što završi i izda sve ovo što je planirao, jeste nešto konkretnije o WW, ali sve onako baš iz njihove perspektive. Sada mu to sigurno ne odgovara jer bi to na neki način demistifikovalo i "humanizovalo" njihove motive i ne bi više bilo misterije, ali bi stvarno bilo predobro nakon svega da dođe i to na red. Smile
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Pohovani feniks Thu Aug 17, 2017 10:40 am

Ili Istoriju Robertove pobune Very Happy
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by child of duckness Thu Aug 17, 2017 10:50 am

Robertova pobuna jeste bitna, ali iskreno postoji mnogo više stvari koje su bačene u zaplećak, a zaista su vredne pomena i nekako su mi interesantnije od te pobune. Ja bih nju ako ništa stavila u okviru nečeg većeg, ali ne bih joj posvetila celu knjigu. Ma treba iscediti što više iz Martinovog mozga, dok nije umro..zato i bih da se posveti nekim malo manje pominjanim pričama. Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Pohovani feniks Thu Aug 17, 2017 11:03 am

Bilo bi i kul da naprave film posvecen Plesu sa zmajevima. Very Happy
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by child of duckness Thu Aug 17, 2017 11:06 am

Ma da se mi razumemo, ne bi nama dovoljno bilo čak i kada bi napravili poseban GOT kanal i posebnu GOT izdavačku kuću. Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Pohovani feniks Thu Aug 17, 2017 11:11 am

To zapravo zvuci primamljivo Very Happy 
New life goals! Very Happy
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by child of duckness Thu Aug 17, 2017 11:15 am

I glumci bi imali konstantno posla, i plave farbe bi doživele prodajnu ekspanziju i mi bismo imali pregršt sadržaja za komentarisanje. Uh, kakav plan evolucije kapitalizma se ovde upravo odigrava, end aj lajk it. Very Happy Very Happy
child of duckness
child of duckness
Admin

Posts : 237
Join date : 2017-08-11
Location : Novi Sad

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Pohovani feniks Thu Aug 17, 2017 12:30 pm



Slike i muzika su sjajni!
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Sivi crv Thu Aug 17, 2017 1:09 pm

Ser Duncan the Tall wrote:Winds of Winter ce da otvori sa dvije bitke: Victarionov napad na Mereen i Battle of Bastards. Svi oni likovi i misterije u Old Townu, Young Griff, Jon Konington, Doran i  Dorna, Euron i napadi na Reach... Aaaaaaaa, ko ce docekat knjigu... bounce bounce bounce

Ako otvara knjigu sa kopilanima,jel to onda znaci da stanisa ipak nema vise u knjigama? Jer kako se zavrsila,nagovestavala je totalan come back stanisa
Sivi crv
Sivi crv

Posts : 30
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Ser Duncan the Tall Thu Aug 17, 2017 1:34 pm

Sivi crv wrote:
Ser Duncan the Tall wrote:Winds of Winter ce da otvori sa dvije bitke: Victarionov napad na Mereen i Battle of Bastards. Svi oni likovi i misterije u Old Townu, Young Griff, Jon Konington, Doran i  Dorna, Euron i napadi na Reach... Aaaaaaaa, ko ce docekat knjigu... bounce bounce bounce

Ako otvara knjigu sa kopilanima,jel to onda znaci da stanisa ipak nema vise u knjigama? Jer kako se zavrsila,nagovestavala je totalan come back stanisa

Moja greska, otvara se bitkom izmedju Stanisa i Frejovih/Manderlijevih koje je Rus poslo da ih napadnu.
Ser Duncan the Tall
Ser Duncan the Tall

Posts : 88
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Sivi crv Thu Aug 17, 2017 4:50 pm

Ser Duncan the Tall wrote:
Sivi crv wrote:
Ser Duncan the Tall wrote:Winds of Winter ce da otvori sa dvije bitke: Victarionov napad na Mereen i Battle of Bastards. Svi oni likovi i misterije u Old Townu, Young Griff, Jon Konington, Doran i  Dorna, Euron i napadi na Reach... Aaaaaaaa, ko ce docekat knjigu... bounce bounce bounce

Ako otvara knjigu sa kopilanima,jel to onda znaci da stanisa ipak nema vise u knjigama? Jer kako se zavrsila,nagovestavala je totalan come back stanisa

Moja greska, otvara se bitkom izmedju Stanisa i Frejovih/Manderlijevih koje je Rus poslo da ih napadnu.

Isekao si mi kao ledenkandzom,taman sam pomislio da je ono remzijevo pismo istina:D e bela sidrista iseku ove pogane na komade i pridruze se stanisu,ovi u neverici Very Happy
Sivi crv
Sivi crv

Posts : 30
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Deron Thu Aug 17, 2017 9:43 pm

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 20915672_166838527197366_1989780226_n
И ми Грејџоја за трку имамо!
Deron
Deron

Posts : 21
Join date : 2017-08-13

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Pohovani feniks Thu Aug 17, 2017 10:53 pm

Zasto su mu usne plave? Jel ga neko tukao? Very Happy
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Ser Duncan the Tall Fri Aug 18, 2017 8:12 am

Pohovani feniks wrote:Zasto su mu usne plave? Jel ga neko tukao? Very Happy

Pije Shade of the Evening, ili ti plavo vino kako ga ja zovem Very Happy Pice Warlocka koje dava mogucnost da i obican covijek ima vizije, ne moras da budes Bran ili Bloodraven. Isto to su dali i Dani u Kartu. I to pice ima bitnu ulogu u ovom The Forsaken chapteru u Winds of Winter. Ne bi vjerovao koliko je Euron veci lik od ovog u seriji, ovaj koliko god bio zabavan u sustini nema nista od Eurona. Very Happy bounce pirat
Ser Duncan the Tall
Ser Duncan the Tall

Posts : 88
Join date : 2017-08-14

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Pohovani feniks Fri Aug 18, 2017 11:09 am

Videcu Very Happy
Pohovani feniks
Pohovani feniks
Admin

Posts : 293
Join date : 2017-08-11

https://got-ravens-of-serbia.forumotion.com

Back to top Go down

Knjige- serijal "Pesma leda i vatre" - Page 4 Empty Re: Knjige- serijal "Pesma leda i vatre"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum